Pets are Family

Zwierzęta domowe to rodzina.

Sklep zoologiczny Online Pets are Family powstał w 2019 roku, w Nowym Sączu. Oferujemy rzetelne wsparcie dla właścicieli zwierząt i osób, które je kochają. Stawiamy na wysokiej jakości karmy, akcesoria dla psów i kotów. Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości w uczciwej cenie. Mamy doświadczenie i wiedzę, aby pomóc Ci wybrać najlepsze produkty z naszej oferty.

Bez względu na to, czy opiekujesz się psem czy kotem, w sklepie Pets are Family znajdziesz wysokiej jakości karmę dla psa, karmę dla kota oraz akcesoria i zabawki, odpowiednie dla Twojego futrzanego przyjaciela.

Pets W Liczbach

2,000+

Produktów

300+

Zadowolonych klientów

40+

Curated Products

Nasza załoga

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

Fibi

Doradca smaku w dziale Karma dla kota.

Fibi jest wybrednym smakoszem kociej karmy. Polegamy na jej guście i dobieramy najbardziej zdrowe i smakowite kąski dla grymaśnych kotów.

Fiona

Fiona główny tester produktów w dziale Wszystko dla psa.

Sprawdza i testuje, każdą zabawkę oraz niektóre karmy znajdujące sie w ofercie sklepu. Dlatego mamy pewność, że produkty, które dostarczamy są również odpowiednie i przyjazne dla Twojego zwierzaka.

Filemon

Kontroler wysyłek.

Filemon lubi porządek, lubi też pudełka. Skrupulatnie dogląda co jest pakowane i chętnie uczestniczy w drukowaniu listów przewozowych, dlatego jestesmy pewni, że przesyłki trafia do odpowiednich klientów o odpowiedniej porze.

Koszyk
Scroll to Top